Dvoufalcová okna

Dvoufalcové okno DF65

Stejně jako špaletová okna i okna DF65 jsou vyráběna z materiálu smrk nebo oborovice. Okna DF65 jsou vyráběna výhradně z třívrstvých lepených hranolů a mají stavební hloubu pouhých 65mm. Díky použití rozvorového kování jako u špaletových oken (oproti celoobvodovému kování u eurooken) a plně seřiditelných Trio pantů, lze okno DF65 bez problémů použít do památkově chráněných objektů, protože pohledová šířka křídel, rámů a štulpů je oproti klasickým eurooknům výrazně menší a tím splňuje i přísné požadavky NPÚ. Samozřejmostí je vysokotlaký nástřik barev a lazur či silikonové těsnění po obvodu okna. K zasklení je použito dvojsko ve skladbě 4-16-4mm a okno s tímto zasklením splňuje požadavek normy na celkový telepný prostup Uw=1,2W/m2K. Historizující kování, které je standardně dodáváno jen umocní celkový vzhled okna DF65. 

V případě zájmu o nezávaznou nabídku na dvoufalcová okna DF65 si ZDARMA objednejte našeho technika na zaměření oken a následné vyhotovéní cenové nabídky…OBJEDNAT
 
Okna DF65 byla v rámci našich referencí použita např. na objektu Štefánikova hvězdárna, BD Anežská čí BD v ulici Františka Křížka…přejít na REFERENCE.